Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego ‘British Festivals Quiz’ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Staleńczyk, Małgorzata Wiska-Koszykowska   

W czerwcu 2021r. odbył się konkurs z języka angielskiego zorganizowany przez nauczycieli naszej szkoły:  M. Wiską-Koszykowską, D. Staleńczyk i szkoły w Augustowie: J. Majdańczyk-Lewczuk.

Zadaniem uczestników było utworzenie interaktywnego quizu dotyczącego świąt obchodzonych w Wielkiej Brytanii. Konkurs był skierowany do uczniów klas VII-VIII szkoły podstawowej. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy uczniów na temat tradycji świąt obchodzonych w krajach anglojęzycznych, wzbudzenie zainteresowania językiem obcym, rozwijanie twórczości i kreatywności uczniów oraz doskonalenie umiejętności obsługi programów TIK. W konkursie wzięło udział pięcioro uczniów z naszej szkoły i sześcioro uczniów ze szkoły podstawowej w Augustowie.
Laureatami zostali:

I miejsce Julia Pietrzykowska – kl. 8a SP AUGUSTOWO

II miejsce Natalia Wasiluk klasa – kl. 8a SP AUGUSTOWO

III miejsce Kacper Rynkiewicz – kl. 7d SP JUCHNOWIEC GÓRNY

Wyróżnienia otrzymali:

Zofia Osipczuk – kl. 7a  SP AUGUSTOWO

Patryk Gierada – kl.  7a SP AUGUSTOWO

Julian Krasowski – kl. 7b SP AUGUSTOWO

Anna Pełszyńska – kl. 8a SP JUCHNOWIEC GÓRNY

Julia Rudczuk – kl. 8b SP JUCHNOWIEC GÓRNY

Wszystkim laureatom i wyróżnionym gratulujemy!!!