Impreza integracyjno-pożegnalna w klasie III a i Dzień Pustej Klasy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Skarżyńska, Anna Skorulska   

17 czerwca odbyło się spotkanie integracyjne uczniów, rodziców i nauczycieli klasy III a. Na spotkanie przyszły całe rodziny. Impreza odbyła się na placu szkolnym. Wszyscy byli już spragnieni tego typu rozrywki, gdyż od ponad roku nie mogliśmy się spotkać w takim gronie. Był konkurs rodzinny, kalambury, gry i zabawy na boisku i placu zabaw. Na kolację zjedliśmy kiełbaski z ogniska. Uczniowie klasy III mieli również okazję pozwiedzać nieznane i niedostępne im do tej pory pomieszczenia i pracownie szkolne. Byliśmy nawet w pokoju nauczycielskim?

Następnego dnia, czyli 18 czerwca kontynuowaliśmy integrację i przyjemnie spędziliśmy lekcje na podwórku. Oczywiście wykorzystaliśmy ten czas na naukę. Utrwalaliśmy wiadomości z klas I-III podczas quizu klasowego, rozwiązywaliśmy zadania i zażywaliśmy ruchu na świeżym powietrzu. Miło spędzony czas bardzo szybko upłynął, podobnie jak trzy lata wspólnej nauki.

Kochani uczniowie, powodzenia w klasie IV!

 

 
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto