Konkurs ?Kibice na 6-tkę!? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Igor Dacewicz   

Poziom sportowy, emocje związane z meczem i doping to trzy kluczowe elementy związane z oglądaniem sportowych wydarzeń. Okres Euro 2020 jest niewątpliwie czasem związanym z kibicowaniem. Dlatego ogłaszamy konkurs ?Kibice na 6-tkę!?. Celem naszego wydarzenia jest zachęta i promocja wspólnego kibicowania polskiej drużynie narodowej. Organizujesz strefę kibica z rodziną, kolegami, znajomymi? Prześlij zdjęcia na adres organizatorów i podpisz je. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone i opublikowane na szkolnej stronie internetowej oraz wirtualnej gazetce szkolnej.

Na Wasze zdjęcia czekamy pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wspierajmy naszych! Naprzód POLSKO!

 
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto