Dzień Dziecka w klasie IIIa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Skarżyńska   

Na ten dzień czekali wszyscy, zwłaszcza że poprzedni Dzień Dziecka obchodziliśmy zdalnie.

To był rzeczywiście wyjątkowy czas. Na początek była słodka niespodzianka od Rady Rodziców, czyli pyszne lody. Następnie rozmawialiśmy o prawach i obowiązkach dzieci. Zwróciliśmy szczególną uwagę na trudne losy dzieci w Afryce, Indiach i obszarach dotkniętych wojną. Następnie ?wybraliśmy się? do? kina. Naszą salą kinową była oczywiście klasa, ale nie zabrakło popcornu jak w prawdziwym kinie. Obejrzeliśmy film pt. ?Tarapaty 2?. Później poszliśmy się poruszać na placu zabaw oraz puszczaliśmy ogromne bańki mydlane, bo taki prezent przygotowali swoim pociechom rodzice. Dzieci jednogłośnie przyznały, że to był najwspanialszy Dzień Dziecka w szkole.

 

 
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto