Międzyszkolny konkurs fotograficzno - plastyczny "Z książką Ci do twarzy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Słomińska, Justyna Zdziech, Monika Żochowska   

Czterech uczniów naszej szkoły zostało nagrodzonych w międzyszkolnym konkursie fotograficzno - plastycznym Z książką Ci do twarzy, organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zdjęcia metodą sleeveface, czyli takiego zdjęcia, na którym część ciała została zakryta przez właściwie dobraną okładkę książki.

Prace były bardzo ciekawe, uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą pomysłowością i inwencją twórczą. Pierwsze miejsca zajęli Kacper Rynkiewicz z kl. VII d i Wiktoria Zalewska z klasy IV a, drugie - Mateusz Rynkiewicz z kl. IV b i Michał Ochocki z kl. IV a. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.