Udział klas I-III w XII Edycji Online Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Idzie zima, będą święta" organizowanego w Szkole Podstawowej im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariola Sagun   

Nowa, pandemiczna rzeczywistość dokucza nam w wielu dziedzinach życia. Jednak przy większym zaangażowaniu i chęciach można wiele. Przykładem tego jest międzyszkolny konkurs recytatorski organizowany przez SP w Sobolewie, który zaproponowałyśmy naszym uczniom. Bardzo cieszymy się, że kilkoro dzieci ze swoimi rodzicami podjęło duży trud związany z opracowaniem i przygotowaniem filmów. Bardzo dziękujemy. Były piękne recytacje, świąteczne scenografie, a nawet efekty specjalne – padający śnieg! W etapie szkolnym wzięli udział uczniowie z klasy Ia: Zofia Świątkowska, Wiktoria Hermaniuk, Wojciech Borzęcki, Kamil i Kacper Kondraciukowie pod opieką p. Agaty Brzósko; uczniowie z klasy Ib: Wiktoria Dec i Julian Grabowski pod opieką p. Marioli Sagun oraz uczennice z klasy IIIa: Dominika Redlińska i Ewelina Topczewska pod opieką p. Agnieszki Skarżyńskiej. Do etapu międzyszkolnego awansowali: Zofia Świątkowska, Julian Grabowski, Dominika Redlińska i Ewelina Topczewska. Wszyscy uczestnicy otrzymali od koordynatora etapu szkolnego – p. Marioli Sagun podziękowania za udział w konkursie i pamiątkowe, świąteczne zdjęcie. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.