Drodzy Rodzice Przedszkolaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Klimaszewska   

W związku z pozytywnym testem na koronawirusa u pomocy nauczyciela, po uzgodnieniu z SANEPID-em oraz Panem Wójtem, podejmuję decyzję o zdalnym nauczaniu w grupie „Żabki” na okres od 23 listopada do 28 listopada 2020 ze względu na konieczną kwarantannę dzieci i nauczyciela prowadzącego. Pani Katarzyna Sawicka poinformuje Państwa o sposobie przesyłania materiałów na zajęcia. Żywienie na ten tydzień będzie odpisane w całej grupie, nie ma konieczności informowania szkoły.

Pozostałe grupy pracują normalnie. Decyzja o posłaniu dziecka do przedszkola należy do Państwa. Kontakt z osobą zakażoną pozostałych dzieci był krótkotrwały (przyjmowanie i wydawanie dzieci) i przebiegał w reżimie sanitarnym (maseczka, dezynfekcja, możliwy dystans) w związku z tym SANEPID ocenił ryzyko zakażenia dzieci z innych grup jako małe.

Proszę o obserwację stanu zdrowia wszystkich dzieci i informowanie wychowawców o istotnych kwestiach (tj. stwierdzonych przypadkach koronawirusa u dzieci lub członków Rodzin).

 

Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia – dyrektor Barbara Klimaszewska