Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego "Kasztanowa wieś" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Birycka, Kamila Sawicka   

W tegorocznym kasztanowym konkursie zatytułowanym „Kasztanowa wieś” udział wzięło jedenaścioro dzieci wraz z Rodzinami. Spośród zgłoszonych prac Jury w składzie: Beata Cylwik, Anna Borowska, Anna Łysenko, Agnieszka Skarżyńska, Anna Truskolawska, wytypowało następujących zwycięzców:

I MIEJSCE - JOANNA RADZIWOŃSKA Z RODZINĄ

II MIEJSCE - IGNACY PAŃKOWSKI Z RODZINĄ

III MIEJSCE - OLIWIER DRĄGOWSKI Z RODZINĄ

WYRÓŻNIENIE - MIKOŁAJ RYŻYK Z RODZINĄ

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a pozostałym uczestnikom pięknie dziękujemy za udział w konkursie. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

Nagrody dla uczestników wręczone zostaną w drugim tygodniu listopada, przy czym organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przesunięcia tego terminu w przypadku wystąpienia sytuacji niezależnych od nich.