Szkolny konkurs plastyczny Klimatyczny kaligram PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Zdziech, Agnieszka Słomińska, Monika Żochowska   

W ramach Nocy Bibliotek 2020 we wrześniu 2020 r. nauczyciele – bibliotekarze we współpracy z wychowawcami klas I – III zorganizowali szkolny konkurs plastyczny Klimatyczny kaligram (utwór poetycki, którego wersy tworzą charakterystyczny układ graficzny obrazujący treść utworu). Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu pracy plastycznej do wiersza o tematyce ekologicznej.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 05.10.2020 r., a nagrodzeni zostali:

I miejsce – Hanna Ramotowska kl. III b i Jan Łozowski kl. III a

II miejsce – Wiktoria Kazimierczuk kl. II b

III miejsce – Katarzyna Hryniewska kl. I a

Wyróżnienie – Emilia Maciejczuk kl. II a, Edward Roszko kl. III b, Zuzanna Kościuczyk kl. I b

Wszystkim uczestnikom oraz nagrodzonym dziękujemy za udział w konkursie.