DRODZY RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Wyrażam zgodę (jedynie przez okres dwóch pierwszych tygodni) na wejście z dzieckiem do szatni jednego rodzica  tylko w grupie trzylatków.

Dzieci starsze będą odbierane przez personel przedszkola przy drzwiach wejściowych  (wejście do przedszkola tylko przez wejście główne do przedszkola przy placu zabaw). Za wprowadzenie właściwych procedur bezpieczeństwa w placówce odpowiada dyrektor przedszkola. Bardzo proszę o dostosowanie się do nich ze względu na bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz personelu przedszkola. Warunkiem zapisania dziecka (podpisania umowy)  jest zaakceptowanie i dostosowanie się do procedur bezpieczeństwa. Prosimy o zaufanie i życzliwość w tym trudnym okresie, ze swej strony zapewniamy, że otoczymy Państwa dziecko właściwą opieką.

Pozdrawiam Barbara Klimaszewska –dyrektor przedszkola