Warning: opendir(/autoinstalator/joomla/images/stories//wydarzenia/2020/65</p> <p> </p> <p>/wydarzenia/2020/64) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /autoinstalator/joomla/plugins/content/jwsig.php on line 100
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Wpisany przez Anna Borowska   

26 czerwca 2020 roku zakończył się rok szkolny 2019/2020. Rok niezapomniany, bo II semestr upłynął pod znakiem narodowej kwarantanny ze względu na COVID-19, zdalnego nauczania i lekcji online. Uroczystości końcoworoczne miały zdecydowanie skromniejszą oprawę niż zwykle. Obyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego. O godz. 8.30 klasy VIII otrzymały świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z rąk wychowawców. Był to także czas wspomnień, wzruszeń… Bo to przecież ostatni dzień w tej szkole… Następnie o godz. 9.30, w obecności Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofa Marcinowicza, Proboszcza Parafii pw. Świętej Trójcy ks. Dziekana Andrzeja Kondziora,  dyrekcji szkoły, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów klas VIII, odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą Prezydentowi Ryszardowi Kaczorowskiemu. Wójt Gminy wręczył także MEDALE WÓJTA GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY ZA WYBITNE WYNIKI W NAUCE najlepszym uczniom w naszej szkole. Otrzymali je: Miłosz Koszykowski – kl. Vc, Julita Matys – kl. VIIa, Zofia Lubecka – kl. IVa. Gratulujemy.

Po zakończonej uroczystości wszyscy mogli udać się na zasłużony odpoczynek. Uczniowie klas I - VII odbierali swoje świadectwa według określonego grafiku.

Udanych wakacji! Do zobaczenia 1 września.

 

{gallery}/wydarzenia/2020/65{/galllery}

 

{gallery}/wydarzenia/2020/64{/gallery}