Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego na prezentację multimedialną „MOJA SZKOŁA”
Wpisany przez I. Szczerbińska, A. Kosińska   

W II semestrze roku szkolnego 2019/20 uczniowie klas V mieli okazję wziąć udział w Szkolnym Konkursie z Języka Angielskiego na prezentację multimedialną pt. „Moja szkoła”.

Celem konkursu było utrwalenie i rozwijanie słownictwa oraz poznanych struktur gramatycznych z języka angielskiego oraz rozwijanie umiejętności informatycznych, a także zwrócenie uwagi uczniów na szkołę, w której się uczą oraz zasad w niej panujących.

Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego p. Iwona Szczerbińska oraz
p. Agnieszka Kosińska. Rozstrzygnięcie wyników konkursu odbyło się w kwietniu, a najlepsze prace uczniów zostały wysłane do naszych kolegów z Włoch w ramach innowacji „Międzynarodowa wymiana listów i pocztówek”.  Koledzy z Włoch nie tylko zobaczyli jak wygląda polska szkoła, ale też dowiedzieli się jakie zasady panują w naszej szkole.

Oto wyniki Konkursu:

I miejsce: Patryk Świenc kl. Va

II miejsce: Kacper Chmielak i Filip Zajkowski kl. Vb oraz Aurelia Brzezina kl. Va

III miejsce: Szymon Matys oraz Joanna Trzeciak kl. Va