Twórczość dzieci w czasie zdalnego nauczania
Wpisany przez Agnieszka Skarżyńska   

Uczniowie klasy II a, podczas zdalnych zajęć rozwijających zdolności i zainteresowania, mieli za zadanie zaprojektować i wykonać grę planszową  o tematyce wiosennej. Prace miały być wykonane samodzielnie, żeby odciążyć rodziców od dodatkowego obowiązku i miały być dla nich niespodzianką. Wykonane gry posłużyły jako forma rozrywki podczas rodzinnej kwarantanny. Powstały niesamowite prace pod względem merytorycznym i artystycznym. Niektóre utrwalają  i porządkują wiadomości opanowane podczas nauki, inne zawierają różne informacje, ciekawostki i zagadki przyrodnicze.

Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zagrać w wykonane gry w szkole. Jak widać nauka zdalna ma też swoje plusy – rozwija niesamowicie inwencję twórczą dzieci.