.
Wpisany przez Administrator   

 

Drodzy Rodzice,

W związku z rozpoczęciem zdalnego nauczania informujemy, że osoby, które mają trudności z zalogowaniem się na konto uczniowskie dziennika elektronicznego, mogą uzyskać pomoc w poniedziałek i wtorek 16, 17 marca w godzinach 9:00-12:00 pod nr tel. 697 011 206.

 


 

 

Drodzy Rodzice,

decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej

  • 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie dzieciom zapewniona będzie opieka;
  • zajęcia w szkołach, przedszkolach i innych placówkach edukacyjnych będą zawieszone od poniedziałku 16 marca do25 marca 2020;
  • od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół;

W związku z tym informujemy, że w dniach od 12 marca do 25 marca  nie będą organizowane dowozy do szkoły.

Dzieci zgłoszone do świetlicy szkolnej należy dowieźć i odebrać własnym transportem. Proszę je również zaopatrzyć w suchy prowiant (obiadów dla nich nie będzie).

Dzieci zgłoszone do przedszkola na 12i 13 marca będą miały zapewniony obiad.

Obiady zostaną odpisane (bez konieczności zgłaszania):

- wszystkim uczniom w szkole podstawowej od 12 marca do 25

- wszystkim przedszkolakom od 16 marca do 25 marca 2020

- oraz przedszkolakom, których rodzice zadeklarują, że dzieci         nie będą obecne w dniu 12 i 13 marca

Informacje o bieżącej sytuacji będziemy zamieszczać na stronie internetowej, dzienniku elektronicznym.

O sytuacji na Podlasiu i w Polsce informuje na swojej stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Tam znajdziecie Państwo również obowiązujące procedury i komunikaty.

z poważaniem dyrektor Barbara Klimaszewska

 


 

Szanowni Państwo,

zajęcia zostały odwołane do 25 marca, jednak nauczyciele codziennie skierują do uczniów zadania do wykonania. Kontaktować się będą z uczniami przez Librus itp. Prosimy o zwrócenie uwagi, czy zadania są wykonywane systematycznie. Prosimy o zadbanie o to, by uczniowie pozostali w domach, nie spotykali się z kolegami/koleżankami, nie udawali się w miejsca, gdzie są skupiska ludzi (kina, siłownie, centra handlowe, komunikacja publiczna itp.). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: https://www.gov.pl/web/edukacja i na bieżąco śledzenia tej strony.

Z poważaniem,

dyrekcja

 

 


 

Drodzy Uczniowie,

zgodnie z informacją Ministra Edukacji Narodowej w czasie odwołanych zajęć nauczyciele będą Wam przekazywać zadania do wykonania. Skontrolują je po powrocie do szkoły. Proszę codziennie sprawdzać wiadomości w Librusie i postępować zgodnie z poleceniami. Ponadto pamiętajcie: pozostańcie w domach, nie spotykajcie się z koleżankami/kolegami, unikajcie skupisk ludzkich (kina, siłownie, centra handlowe, komunikacja publiczna itp.). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: https://www.gov.pl/web/edukacja i na bieżąco śledzenia tej strony.

Pozdrawiamy,

dyrekcja