28.02.2020r. „Noc w szkole” – impreza klasy III b
Wpisany przez Mariola Sagun, Małgorzata Jabłońska   

Szkoła w nocy jest o wiele bardziej ciekawa! Przekonali się o tym uczniowie klasy III b. Spędzili bowiem w szkole noc. Wszystko zaczęło się od zaplanowania z rodzicami takiej imprezy. Kolejny krok to były przygotowania, niecierpliwe oczekiwanie i wreszcie nadszedł ten dzień! Impreza miała charakter sportowy. Uczniowie sami zaplanowali jej przebieg. Były mecze piłki nożnej, koszykówki, „dwa ognie” i inne zabawy na sali gimnastycznej i w sali lekcyjnej.  Bardzo emocjonujący był nocny spacer z latarkami po szkole. Była to świetna okazja, aby poznać różne pracownie, bo przecież już wkrótce dzieci będą się w nich uczyły. Wspólna kolacja, słodkie „łasuchowanie”, samodzielne przygotowanie śniadania i opowiadanie dowcipów - to kolejne atrakcje. Najtrudniej było jednak zasnąć, bo jak tu spać, gdy wokół koleżanki i koledzy i tyle trzeba omówić! Nad wszystkim czuwała wychowawczyni - p. Mariola Sagun, a wspierała ją p. Małgosia Jabłońska. Z pewnością ta impreza wpłynie na  jeszcze lepszą integrację klasy i pozostawi  na lata wiele miłych wspomnień.