"Bezpieczny Powiat Białostocki"
Wpisany przez Administrator   

Dnia 22 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Gilewska, Julia Rudczuk i Radosław Białowąs z klas VII oraz Natalia Korytkowska, Dominika Sołtan i Mateusz Nowakowski z klas VIII wzięli udział w powiatowym  konkursie wiedzy o bezpieczeństwie pożarowym "Bezpieczny Powiat Białostocki". Uczestnicy konkursu sprawdzili swoją  wiedzę z zakresu ochrony przeciwpożarowej
i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wykazali się sprawnością fizyczną pokonując zaimprowizowany pożarowy tor przeszkód. Nasi reprezentanci zajęli w tych zawodach 7 i 9 miejsce na 25 startujących drużyn. Jak na pierwszy występ to przyzwoite osiągnięcie. W przyszłorocznej edycji konkursu powinno być tylko lepiej.
Uczniowie do konkursu przygotowywali się pod okiem p. Jana Saguna. Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnej edycji konkursu.