Najładniejsza szopka bożonarodzeniowa i gwiazda kolędnicza
Wpisany przez Małgorzata Dakowicz, Jan Sagun   

Jak co roku, zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym wraz z rodzicami do udziału w szkolnym konkursie na „Najładniejszą szopkę bożonarodzeniową  i gwiazdę  kolędniczą”.

Prace na  konkurs  należy przynosić do 16 grudnia 2019 r. do nauczycieli techniki. Technika wykonywanych prac jest dowolna. Wystawa szopek i gwiazd kolędniczych zostanie zorganizowana na  szkolnym korytarzu. Prace uczniów można będzie oglądać do 20 grudnia 2019 r. Na autorów najładniejszych prac czekają nagrody.

Życzymy powodzenia.

 

Jak co roku, zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół im. Ks. J. Popiełuszki w Juchnowcu Górnym wraz z rodzicami do udziału w szkolnym konkursie na „Najładniejszą szopkę bożonarodzeniową  i gwiazdę  kolędniczą”.

Prace na  konkurs  należy przynosić do 16 grudnia 2019 r. do nauczycieli techniki. Technika wykonywanych prac jest dowolna. Wystawa szopek i gwiazd kolędniczych zostanie zorganizowana na  szkolnym korytarzu. Prace uczniów można będzie oglądać do 20 grudnia 2019 r. Na autorów najładniejszych prac czekają nagrody.

Życzymy powodzenia.