Apel z okazji 101.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w klasach I – III
Wpisany przez Anna Wysocka – Borys, Agnieszka Skarżyńska i Anna Skorulska   

„Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”tymi słowami  uczniowie klas I – III rozpoczęli obchody 101.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość przygotowana przez panie: Annę Wysocką – Borys, Agnieszkę Skarżyńską i Annę Skorulską rozpoczęła się montażem słowno – muzycznym o historii narodu polskiego i sławnych Polakach. Następnie dzieci zatańczyły przepiękny taniec z flagą, który został nagrodzony ogromnymi brawami. Punktem kulminacyjnym uroczystego dnia było pełne powagi wykonanie po raz drugi hymnu państwowego z całą społecznością szkolną na dużej sali gimnastycznej.  W ten sposób nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Szkoła  dla Niepodległej”. Z ogromnymi wrażeniami i świadomością, że żyjemy w wolnej Polsce powróciliśmy do swoich sal.