Wspomnienia o Ks. Jerzym Popiełuszce w 35 rocznicę śmierci w Kościele pw. Świętej Trójcy w Juchnowcu Kościelnym
Wpisany przez Dorota Staleńczyk, Małgorzata Wiska-Koszykowska   

25 października 2019r. w kościele parafialnym w Juchnowcu Kościelnym, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż poetycko-muzyczny poświęcony pamięci ks. Jerzego Popiełuszki, Patrona Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym. Po modlitwie różańcowej parafianie mieli możliwość wysłuchania wzruszających wierszy o ks. Jerzym autorstwa Teresy Boguszewskiej, wspomnień osób znających księdza oraz słów głoszonych przez Naszego Patrona. Szkolny chór pod opieką p. Iwony Dudzik specjalnie na tę okazję przygotował pieśni: „Barka”, „Kto wierzy, żyje na wieki” oraz „Był gotowy na wszystko”.  Na zakończenie ks. Proboszcz Andrzej Kondzior podsumował to wydarzenie, wskazując na istotne wartości, którymi kierował się ks. Jerzy.