Wyniki rodzinnego konkursu plastycznego „Kasztanowe Przedszkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kamila Sawicka Beata Birycka   

Z okazji dziesięciolecia naszego przedszkola tegoroczny rodzinny konkurs plastyczny wręcz musiał wiązać się z obchodzonym jubileuszem, gdyż okazja ta samoistnie podsunęła tematykę prac. Niestety w bieżącym roku prac konkursowych wpłynęło bardzo mało, bo zaledwie osiem, co nas jako organizatorów, bardzo zaskoczyło i zasmuciło. Wobec tych realiów tym większe podziękowania i gratulacje należą się uczestnikom, którzy kreatywnie spędzili czas w gronie rodzinnym i przygotowali piękne i bardzo pomysłowe prace- bardzo Państwu dziękujemy!

 

Laureatami szóstej edycji kasztanowego konkursu zostali:

 

I miejsce - Hania i Staś Mogilewscy z Rodziną

II miejsce ex aequo-   Grześ Sokołowski z Rodziną

Rafał Jaśkiewicz z Rodziną

III miejsce - Pola Koszykowska z Rodziną

Wyróżnienie - Julian Szoda z Rodziną

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu odbędzie się podczas obchodów jubileuszu przedszkola.

Fundatorami nagród są:

Aneta i Wojciech Matysowie, Sklep Chorten w Śródlesiu

Anna i Daniel Kazuczyk, Sklep Spożywczo- Przemysłowy w Dorożkach

Jan Walczuk, Sklep Chorten w Lewickich

PSB „Mrówka” w Niewodnicy Koryckiej

Firma SaMASZ w Zabłudowie