Klasowy Dzień Talentów i Pasji w klasie III b
Wpisany przez Mariola Sagun   

21.10.2019 r. odbył się w klasie III b Klasowy Dzień Talentów i Pasji. Chętne dzieci mogły zaprezentować swoje zainteresowania i osiągnięcia. Wielu uczniów przygotowało swoją autoprezentację i wykonało ją jak najlepiej. Lena i Maja tańczyły, Emilka zaprezentowała film z występów tanecznych  i zagrała kilka utworów na gitarze, Amelka przyniosła kolekcję aniołków, a Mateusz swoje znaczki, Dawid przygotował ciecz nienewtonowską, a Emil i Marcin opowiedzieli o badmintonie, Wiktoria pokazała swoje prace plastyczne, Paula opowiedziała o czytaniu, a Kuba o pasji rowerowej, Ola zachęcała do gry w szachy, Karol do konstruowania z lego, a Gabriel do karate i pływania.  Wszystkie prezentacje spotkały się z wyrazami podziwu i uznania w oczach kolegów i wychowawczyni. Dzieci oceniły, że był to bardzo ciekawy dzień.