Występ Jarzębinek
Wpisany przez Agnieszka Skarżyńska   

26 października Dziecięcy Zespół Ludowy Jarzębinki, wystąpił w świetlicy w Koplanach. Zespół został zaproszony przez panią Bożenę Cylko, dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Juchnowcu Kościelnym, na podsumowanie projektu „Balsam dla duszy małych i dużych” . Publiczność żywo reagowała na popisy młodych artystów. Dla niektórych z nich był to pierwszy tak poważny występ. Na zakończenie zespół wraz z opiekunami p. Mariolą Sagun, Agnieszką Skarżyńską,  p. Janem Sagunem oraz rodzicami został zaproszony na pyszny poczęstunek. Wszystkie przysmaki wykonały panie uczestniczące w projekcie. Wszystkich ucieszył spontaniczny występ „Koplanianek” a  chętni zostali jeszcze na pokaz pt. „Taniec ognia”. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy własnym transportem przywieźli dzieci do Koplan.