6.06.2016 Uczczenie 31. rocznicy śmierci Księdza Jerzego Popiełuszki
Wpisany przez Katarzynę Mosiej   


1Regulamin II Konkursu Recytatorsko-Muzycznego poświęconego pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do udziału w II edycji Konkursu Recytatorsko-Muzycznego poświęconego pamięci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Konkurs honorowym patronatem objęli: Metropolita Białostocki Ksiądz Arcybiskup prof. dr hab. Edward Ozorowski, Instytut Pamięci Narodowej, Marszałek Województwa Podlaskiego, Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Białymstoku, Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny

Regulamin II Konkursu Recytatorsko-Muzycznego plus formularze (format DOCX)
Protokół II Konkursu Recytatorsko-Muzycznego (format DOCX)