3-21.01.2011 Konkurs na wypracowanie
Wpisany przez Administrator   

 

W dniach 3–21.01.2011 w ramach działań mających na celu promowanie przesłania i wartości głoszonych przez Patrona naszej szkoły przeprowadzono Konkurs na wypracowanie nt. Dlaczego Ks. Jerzy Popiełuszko zasługuje na miano współczesnego rycerza?
W konkursie koordynowanym przez pp. Jolantę Samojluk i Agnieszkę Zajkowską wzięli udział wszyscy uczniowie gimnazjum.
Pp. polonistki: Katarzyna Mosiej, Jolanta Samojluk i Monika Żochowska wybrały do II etapu konkursu po dwie najlepsze prace z każdej klasy. Z dwudziestu wypracowań jury w składzie: pp. Katarzyna Mosiej, Jolanta Samojluk, Agnieszka Zajkowska i Monika Żochowska wyłoniło trzy zwycięskie rozprawki:

I miejsce – Diana Górska kl. IIIa,  >>>  wypracowanie
II miejsce – Kamila Krasowska kl. IIIa, >>>  wypracowanie
III miejsce – Monika Popławska kl. IIIb.  >>>  wypracowanie

Zwyciężczyniom gratulujemy.