13.11.2006 Obchody Święta Niepodległości
Wpisany przez Administrator   

"Żadne miejsce nie powinno być milsze dla ciebie od ojczyzny”
Cyceron
11 Listopada należy do szczególnie ważnych świąt narodowych. Tego dnia wszyscy Polacy świętują odzyskanie upragnionej przez naszych pradziadów wolności.
W naszej szkole uczciliśmy tę ważną rocznicę w poniedziałek 13 listopada. Wybrani uczniowie z kl. VIa, VIb sp oraz  IIc gimnazjum wystąpili w inscenizacji "Wolności pragnę ponad wszystko". W spektaklu znalazły się wątki poświęcone Księdzu Jerzemu. Dekoracje podkreśliły patriotyczny nastrój spotkania. Przygotowany program mogła obejrzeć społeczność gminy Juchnowiec Kościelny, podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości 11 listopada 2006 roku. Powagę święta podkreślała obecność pocztu sztandarowego.