Kalendarium 2005/2006
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2005/2006 poświęcony był poznawaniu postaci przyszłego patrona, jego życia i wielkich dokonań. Uczniowie szukali wiadomości o Ks. Popiełuszce, pod kierunkiem wychowawców, wykonywali albumy o życiu, działalności i posłudze kapłańskiej Ks. Jerzego, przygotowywali plakaty, tworzyli gazetki klasowe, uczestniczyli w konkursach, odwiedzali miejsca związane z tą wyjątkową postacią. Nauczyciele zaś wzięli udział w konkursie na scenariusz zajęć poświęconych życiu i działalności Ks. Jerzego.
Rodzicom, nauczycielom i uczniom zależało, aby sztandar z wizerunkiem Patrona ufundowała społeczność lokalna. Rodzice zajęli się rozprowadzaniem cegiełek w miejscowościach należących do obwodu szkoły.
Fundatorzy sztandaru Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym:

Mieszkańcy wsi:

Baranki i Kolonia Simuny – 35 osób;

Bogdanki – 11 osób;

Brończany – 56 osób;

Dorożki – 5 osób;

Hermanówka – 36 osób;

Hołówki Duże – 34 osób;

Hołówki Małe – 16 osób;

Hryniewicze – 21 osób;

Janowicze – 30 osób;

Janowicze Kolonia – 12 osób;

Juchnowiec Dolny –83 osoby;

Juchnowiec Górny – 43 osoby;

Juchnowiec Kościelny – 36 osób;

Klewinowo – 50 osób;

Kolonia Lewickie – 22 osoby;

Kolonia Niewodnica Nargielewska – 19 osób;

Koplany – 60 osób;

Kudrycze – 26 osób;

Lewickie – 57 osób;

Niewodnica Nargielewska – 3 osoby;

Ogrodniczki – 11 osób;

Rostołty – 27 osób;

Rumejki – 77 osób;

Simuny – 14 osób;

Stacja Lewickie – 22 osoby;

Tryczówka – 1 osoba;

Wojszki – 48 osób;

Wólka – 50 osób;

Złotniki – 24 osoby;

 

Nauczyciele Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym – 31 osób.