Wyjazd klas pierwszych do opery
Wpisany przez Agnieszka Skarżyńska, Anna Skorulska, Anna Wysocka - Borys   

28 maja uczniowie klas pierwszych pod opieką pań : Agnieszki Skarżyńskiej, Anny Skorulskiej i Anny Wysockiej – Borys wyjeżdżali na spektakl muzyczny pt. „Księga dżungli”, do gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Spektakl został oparty na  motywach opowiadań Rudyarda Kiplinga, został jednak przeniesiony na współczesny grunt, na teren dżungli miejskiej, kierującej się naturalnym prawem zwierzęcej, czy też raczej zezwierzęconej społeczności. Mowgli , bohater opowieści, musiał się w niej odnaleźć, a nawet walczyć o przetrwanie. Świat egzotycznej dżungli nagle wydał nam się dziwnie znajomy.  W twardych, krwiożerczych bestiach momentami rozpoznawaliśmy świat wokół nas i nas samych.  Jest to więc przypowieść o władzy, o odnajdywaniu swego miejsca w grupie, uczeniu się na błędach, o akceptacji inności i mocy przyjaźni.