Wojewódzki konkurs plastyczny „Tylko anioły do mnie wysyłaj…”
Wpisany przez Agnieszka Słomińska   

W lutym 2019 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu plastycznego „Tylko anioły do mnie wysyłaj …”. Wzięli w nim udział uczniowie klas: I a, I b, II a, II b i III a. Do biblioteki szkolnej dostarczonych zostało 35 prac. Komisja konkursowa wyróżniła 21 prac, które zostały przekazane organizatorowi etapu międzyszkolnego konkursu – Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku.

07 marca 2019 r. nastąpiło rozstrzygnięcie etapu międzyszkolnego i wręczenie nagród w tym konkursie. Zostało w nim nagrodzonych pięć uczennic naszej szkoły:

- drugie miejsca zajęły Amelia Wojewódzka z kl. II b i Maja Malko z kl. I a,

- trzecie miejsca zdobyły Aleksandra Kendyś z kl. I a i Hanna Ramotowska z kl. I b,

- wyróżnienie otrzymała Julia Mielech z kl. Ib.