Program Insta.ling
Wpisany przez Administrator   

 

Nauka z programem Insta.ling

W bieżącym roku uczniowie klas od VI do VIII mają możliwość uczestniczenia w nowym programie Instaling.pl. Nauka jest koordynowana przez panie I. Szczerbińską, A. Kosińską, M. Wiską- Koszykowską i D. Staleńczyk. Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.

Przyswajanie słownictwa jest podstawowym elementem nauki każdego języka obcego. Dla wielu uczniów jest to najtrudniejszy element nauki, najżmudniejszy i wymagający najwięcej czasu.

Insta.Ling jest aplikacją do szybkiej nauki słówek, dostarczającą nauczycielom szczegółowych raportów na temat systematyczności pracy i postępów uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników.


Link do strony :

https://instaling.pl/

 
situs toto 4d dentoto
situs toto 4d dentoto