Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Birycka, Joanna Lepietuszko   

Kasztanki mają już za sobą swój pierwszy występ przed szeroką publicznością. W czasie uroczystości Pasowania na przedszkolaka recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występach i złożeniu przyrzeczenia Pani Dyrektor czarodziejskim lizakiem dokonała symbolicznego pasowania. „Gdy lizak dotknie dziecka małego, to zrobi z niego przedszkolaka dzielnego” i w ten sposób nasza społeczność przedszkolna powiększyła się o nowe dzieci. Cieszymy się, że jesteście wśród nas ! Po części oficjalnej pojawiła się niespodzianka w postaci tortu, która  sprawiła przedszkolakom wiele radości.

Dzieciom i Rodzicom życzymy dużo uśmiechu na twarzy i samych przyjemnych chwil spędzonych w naszej społeczności przedszkolnej.