WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KASZTANOWY KOSMOS” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Birycka, Kamila Sawicka   

Za nami już piąta edycja kasztanowego konkursu, tym razem pod nazwą „Kasztanowy kosmos”. Z każdym kolejnym rokiem prace są coraz bardziej pomysłowe, więc jury ma coraz większy kłopot z wyłonieniem zwycięzców. Przed tym trudnym zadaniem stanęły Panie: Beata Cylwik, Mariola Sagun, Anna Radziewicz i Agnieszka Opryszczko. W drodze głosowania jury wyłoniło następujących laureatów:

 

I miejsce: Julia Matys z Rodziną

II miejsce: Stanisław Mogilewski z Rodziną

III miejsce: Zuzanna i Maja Borowskie z Rodziną

Wyróżnienia:

Jan Śliwowski z Rodziną

Wiktoria Wojewódzka z Rodziną

Gabriel i Franciszek Gierejowie z Rodziną

Sebastian i Amelia Wojewódzcy z Rodziną

 

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział. Zachęcamy również do włączania się w kolejne edycje konkursu, w których jak zawsze czekają atrakcyjne nagrody dzięki hojności następujących Fundatorów:

 

Państwo Stanisława i Bogusław Różańscy Sklep „Róża”, Juchnowiec;

Pani Joanna Safiejko Gabinet Stomatologiczny, Juchnowiec;

Pani Dorota Krysiuk Sklep ogólnospożywczy, Juchnowiec;

Pan Marek Śliwowski Sklep „Chorten”, Brończany;

Pan Wojciech Matys Sklep „Chorten”, Śródlesie;

Państwo Agata i Antoni Dańko Sklep „ABC”, Juchnowiec;

PSB „Mrówka” Niewodnica Korycka;