Wyjazd klas III gimnazjum
Wpisany przez Monika Żochowska   

15 czerwca 2018 roku uczniowie klas III gimnazjum pod opieką wychowawców (p. Jana Saguna  oraz p. Moniki Żochowskiej) wybrali się na ostatni wspólny wyjazd do Białegostoku. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od Galerii Jurowieckiej, gdzie w kinie Helios obejrzeliśmy film pt. „Jurrasic World. Upadłe Królestwo”. Podczas seansu ogromne wrażenie wywarły na nas nie tylko efekty specjalne, ale również głęboka tematyka filmu poruszająca etyczny  problem ingerencji człowieka w naturę oraz ukazująca jej nieprzewidywalne konsekwencje. Dalszą część dnia spędziliśmy w Centrum Rozrywki „Lastag”, gdzie uczniowie mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych form aktywnego spędzania czasu wolnego. Uczniowie podzieleni na cztery drużyny spróbowali swoich sił w rozgrywkach paintballu laserowego, grali na konsolach, korzystali z symulatora jazdy, bawili się przy dźwiękach muzyki, wykorzystując programy do gier kinestetycznych oraz karaoke. Mamy nadzieję, że tak radośnie i beztrosko spędzony czas pozostawi w pamięci naszych uczniów miłe wspomnienia.