Wyjazd na spektakl „W pustyni i w puszczy 3”
Wpisany przez Monika Żochowska   

13 czerwca 2018 roku 14 uczniów z klas V i VI szkoły podstawowej  (grupa teatralna „Lustro” działająca przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Juchnowcu Kościelnym) wzięło udział w wyjeździe do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Młodzież pod opieką p. Moniki Żochowskiej miała okazję obejrzeć spektakl pt. „W pustyni i w puszczy 3”. Po przedstawieniu odbyło się spotkanie z aktorami, a dodatkową atrakcją była możliwość wykonania wspólnie z nimi pamiątkowej fotografii. Wspólny wyjazd dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, spektakl przypadł do gustu młodym widzom, a rozmowa z twórcami przedstawienia pomogła lepiej poznać zawód, który aktorzy wykonują profesjonalnie na deskach białostockiego teatru.