Impreza integracyjno - pożegnalna klasy III a
Wpisany przez Agnieszka Skarżyńska   

13 czerwca odbyła się impreza integracyjna uczniów, rodziców i wychowawczyń klasy III a. Spotkanie odbyło się w parku linowym Jeroniki. Czas upłynął nam aktywnie i bardzo szybko, podobnie jak wspólnie spędzone trzy lata. Dzieci pokonywały różnej trudności trasy parku, zjeżdżały na ogromnej zjeżdżalni, bawiły się na trampolinie i innych dostępnych obiektach. Rodzice gorąco dopingowali  swoje dzieci, które okazały się bardzo samodzielne i odważne. No w końcu są u progu czwartej klasy…

Rodzice wraz z wychowawczyniami mieli trochę czasu, aby powspominać, porozmawiać i uspokoić się, że dzieci są już duże i na pewno poradzą sobie na kolejnym etapie edukacyjnym.

Po aktywnie spędzonym czasie było ognisko, kiełbaski i inne smakołyki przygotowane przez mamy.

Czas w klasach I – III tak szybko minął…