„Dramat i tragedię pozostaw teatrowi” – sukces Klucza PDF Drukuj Email
wtorek, 24 maja 2011 17:34

Fantastyczną przygodę z teatrem przeżyła 23 maja 2011 r. grupa teatralna Klucz. W tym dniu odbył się wojewódzki finał przeglądu teatralnego „Dramat i tragedię pozostaw teatrowi”. Nasi gimnazjaliści  zaprezentowali spektakl „Gra” na deskach Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku. Ogromna scena, wielka widownia wypełniona po brzegi młodymi ludźmi, światła reflektorów, dźwięk – to wszystko sprawiło, że występ stał się niezapomnianym przeżyciem. Po prezentacji 9 finałowych przedstawień (przypomnijmy, że aby wystąpić w finale, trzeba było pokonać w eliminacjach strefowych wiele innych teatrów), jury ogłosiło werdykt. Grupa teatralna Klucz otrzymała II wyróżnienie za walory wychowawcze przedstawienia. Nagrodą okazały się: statuetka, dyplom, koszulki z logo przeglądu oraz ogromna torba słodyczy.

Poprawiony: środa, 25 maja 2011 18:50