ELIMINACJE GMINNE KONKURSU RECYTATORSKIEGO „BAJE, BAJKI, BAJECZKI” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Kieczka   

26.04.2018 r. dziesięcioro reprezentantów naszej szkoły konkurowało z przedstawicielami szkół podstawowych w Kleosinie i w Księżynie podczas eliminacji gminnych XXXI Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki”. Poziom konkursu był wysoki. W kategorii klas V-VII komisja zarządziła „dogrywkę”, w której trzy uczestniczki zostały poproszone o przedstawienie drugiego przygotowanego wiersza: Julita Matys z kl. V b i Jagoda Radziewicz z kl. VI a z naszej szkoły oraz uczennica z ZS w Kleosinie. Zwyciężyła Julita Matys, i to ona – obok najlepszej recytatorki w kategorii kl. I-IV ze szkoły w Kleosinie – będzie reprezentować Gminę Juchnowiec Kościelny podczas finału wojewódzkiego tego konkursu 25 maja w Białymstoku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim reprezentantom. Julicie gratulujemy i życzymy wielu  sukcesów w przyszłości!