Wielkanocny Konkurs z Barankiem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W niedzielę 25 marca 2018 r. został rozstrzygnięty Wielkanocny Konkurs z Barankiem, którego organizatorem był Ośrodek Kultury w Gminie Juchnowiec Kościelny, a honorowym patronatem objął Wójt Gminy Juchnowiec Kościelny, pan Krzysztof Marcinowicz. Niespodzianką dla licznie zebranej widowni był spektakl „Kukła z wiejskiego podwórza” w wykonaniu Teatru Pod Orzełkiem. Spośród około stu prac jury wyłoniło najciekawsze. W gronie nagrodzonych są także uczniowie Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym:

Kategoria Przedszkola i klasy „0”: Sebastian Wojewódzki, Aleksandra Więcko.

Kategoria klasy I-III szkół podstawowych: Michał Ochocki, Amelia Wojewódzka.

Kategoria open: Julita Matys, Krystian Sokołowski, Emilia Tarasiuk, Zofia Skarżyńska.