Konkurs plastyczny "Słowo w obrazie" 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Iwona Dudzik   

20.02.2018. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Słowo w obrazie" przeprowadzony w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.
Udział wzięli uczniowie S.P. i Gimnazjum. W klasach 4-6 S.P. I miejsce zajęła Jagoda Radziewicz kl. VIa, II miejsce Kinga Silwon kl. VIb, III miejsce Maja Sieńko kl. Va. Wyróżnienia otrzymali: Marcin Mińczuk kl. Va, Karolina Bieryło kl. IVb, Marcin Domaszuk kl. IVb, Natalia Sobolewska kl. Va, Dominika Kozioł kl. Va, Krystian Sokołowski kl. IVb, Tymoteusz Radziewicz kl. IVa.

W klasach 7 S.P. i gimnazjalnych I miejsce zajęła Aleksandra Miniewska kl. VIIb, II miejsce zajął Michał Marciniak kl. VIIb. Wyróżnienia otrzymali Kacper Iwaniuk kl. VIIb i Dominika Skórak kl. IIIa gim.