Wycieczka klas III do Warszawy
Wpisany przez Agata Brzósko i Mariola Sagun   

Dnia 23.05. 2017r. odbyła się wycieczka klasy IIIa i IIIb do Warszawy. Na miejscu uczniów przywitał  sympatyczny i pełen humoru pan przewodnik. Zwiedzanie rozpoczęło się od   pomnika Kolumny Zygmunta III Wazy i dziedzińca Zamku Królewskiego, Pomnika Syrenki na Starym Mieście. Następnie byliśmy świadkami zmiany warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Później  uczniowie zobaczyli Pomnik Małego Powstańca. Spacerując  podziwiali  siedzibę władz  państwowych. Największą atrakcją okazał się pobyt dzieci na wieży widokowej Stadionu Narodowego,  zwiedzanie  zoo i przejażdżka metrem. Największe emocje wywarła u uczniów wizyta na grobie patrona szkoły Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Klasy III pod opieką wychowawców ( A. Brzósko, M. Sagun), opiekuna wycieczki ( A.  Łysenko)    miały okazję poznać się bliżej i zaprzyjaźnić.  Podróż w obie strony  umilały nam wspólne śpiewy i zabawy. Wycieczka pozostanie na długo w pamięci uczniów.