Awaria kanalizacji na drodze wyjazdowej
Wpisany przez Dyrekcja   

Szanowni Państwo, drodzy Rodzice

Od kilku dni, ze względu na poważną awarię kanalizacji na placu szkolnym, zmuszeni byliśmy zamknąć jedną bramę wjazdową i wjazd do szkoły. Było to konieczne, gdyż usterka spowodować może zapadnięcie się jezdni (pod nią powstała duża wyrwa, ziemia się osuwa). Naprawa wymagać będzie przebudowy  sieci kanalizacyjnej. Remont nadzoruje Urząd Gminy.

Uprzejmie proszę o niewjeżdżanie na plac szkolny w godzinach porannych i południowych (po pięciu lekcjach). Niedostosowanie się do ustaleń spowoduje zblokowanie placu szkolnego przez wjeżdżające samochody oraz uniemożliwi wjazd i manewrowanie autokarom  szkolnym. Bardzo proszę o wykazanie zrozumienia i cierpliwości i bezwzględne dostosowanie się do powyższych ustaleń.