Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
Opłaty za obiady
Wpisany przez dyrektor szkoły Barbara Klimaszewska   

Drodzy Rodzice, w bieżącym roku szkolnym wpłat za obiady można dokonać tylko poprzez wpłaty internetowe (lub przelewem bankowym)na konto żywieniowe

nr konta  32 8074 0003 0000 1632 2000 0020

Pieniądze muszą być na koncie do końca dnia (terminu) określonego na dany miesiąc. Wpłaty dokonane później nie będą ujęte na liście obiadowej w danym miesiącu.

Odpisy: w bieżącym roku szkolnym obowiązywać będzie następująca  zasada: zwrot przysługiwać będzie za każdy dzień nieobecności dziecka z wyłączeniem pierwszego dnia po zgłoszeniu. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie do godziny 12.00  pod numerem 85 7196 678 lub 697 011 206 .

 

koszt obiadów we wrześniu -pełny obiad 67,50zł,

tylko zupa 22,50zł

termin wpłaty 8 września (pieniądze muszą być na koncie)

 

 
Dowożenie w dniu 1.09.2020
Wpisany przez Administrator   

<<<< Dowożenie 1 września 2020 klasy I-IV (format PDF) >>>>

<<<< Dowożenie 1 września 2020 klasy V-VIII (format PDF) >>>>

 

 
.
Wpisany przez Administrator   

Drodzy Rodzice  Pierwszoklasistów

1 września 2020r. spotkanie z wychowawcami klas I odbędzie się o godzinie 9.00 na salach gimnastycznych:
Ia – duża sala gimnastyczna
Ib – mała sala gimnastyczna
Podczas spotkania obowiązuje reżim sanitarny (dystans, dezynfekcja rąk, maseczka lub przyłbica). Z dzieckiem może być tylko jeden rodzic. Wejście do szkoły przy bloku sportowym.

 

 

 
DRODZY RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH
Wpisany przez Administrator   

Wyrażam zgodę (jedynie przez okres dwóch pierwszych tygodni) na wejście z dzieckiem do szatni jednego rodzica  tylko w grupie trzylatków.

Dzieci starsze będą odbierane przez personel przedszkola przy drzwiach wejściowych  (wejście do przedszkola tylko przez wejście główne do przedszkola przy placu zabaw). Za wprowadzenie właściwych procedur bezpieczeństwa w placówce odpowiada dyrektor przedszkola. Bardzo proszę o dostosowanie się do nich ze względu na bezpieczeństwo Państwa dzieci oraz personelu przedszkola. Warunkiem zapisania dziecka (podpisania umowy)  jest zaakceptowanie i dostosowanie się do procedur bezpieczeństwa. Prosimy o zaufanie i życzliwość w tym trudnym okresie, ze swej strony zapewniamy, że otoczymy Państwa dziecko właściwą opieką.

Pozdrawiam Barbara Klimaszewska –dyrektor przedszkola

 
Plan lekcji
Wpisany przez Administrator   

 

<<<< Plan lekcji (format PDF) >>>>

 
Dowożenie
Wpisany przez Dyrekcja   

<<<< Dowożenie dzieci w roku szkolnym 2020-2021 (format PDF) >>>>

<<<< Procedura bezpieczeństwa bezpłatego dowozu (format PDF) >>>>

 
.
Wpisany przez Dyrekcja   

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Przekazujemy aktualne informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego:

DOWOŻENIE:

Według najnowszych ustaleń z Urzędem Gminy dowożenie uczniów, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa, odbywać się będzie w następujący sposób:

  • Klasy I-III – codziennie przyjazd wyłącznie wskazanym kursem na godzinę 8.55, odjazd codziennie po szóstej godzinie lekcyjnej, ok. godz. 13.25 wyłącznie wskazanym kursem.
  • Klasy IV-VI – zgodnie z planem lekcji, wyłącznie wskazanym kursem.
  • Klasy VII-VIII – przyjazd codziennie na 8.00 wyłącznie wskazanym kursem, odjazd odpowiednio – w poniedziałek po 8 lekcjach, od wtorku do piątku po 7 lekcjach, wyłącznie wskazanym kursem.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

– UWAGA, ZMIANA ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO DOWOŻENIA!

  • Klasy I-IV – od godz. 9.00 do godz. 10.30 – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych (klasy I w salach gimnastycznych – jedno dziecko z jednym rodzicem).
  • Klasy V-VIII – od godz. 10.30 do godz. 12.00 – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

PROCEDURY SZKOŁY PODSTAWOWEJ:

W załączniku przekazujemy procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

<<<< Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa (format PDF) >>>>

<<<< Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa na terenie Przedszkola Samorządowego (format PDF) >>>>

 
.
Wpisany przez Barbara Klimaszewska   

Drodzy Rodzice,

Mam nadzieję, że i dzieciom i Państwu udało się odpocząć i mieliście udane wakacje. Przed nami wrzesień … i szkoła.

Rozpoczęliśmy przygotowania do nowego roku szkolnego. Przekazuję Państwu kilka pierwszych ważnych informacji.

Ze względu na sytuację epidemiczną szkoła będzie pracowała w oparciu o wytyczne MEN i GIS w reżimie sanitarnym. W tej chwili w szkole i w gminie trwają prace nad stworzeniem optymalnych procedur zapewniających dzieciom bezpieczne warunki dowożenia i pobytu w szkole. Szczegółową procedurę zamieszczę w piątek 28 sierpnia 2020. Bardzo proszę o zapoznanie się z nią i przeanalizowanie jej wspólnie z dzieckiem. Bardzo ważne będzie ścisłe stosowanie się do ustalonych reguł dla dobra Państwa dziecka i innych uczniów.

Już dziś bardzo proszę o zaopatrzenie się w maseczki (jednorazowe lub wielorazowe) oraz dresy, które będą wymagane na wf ze względu na zwiększoną ilość zajęć na świeżym powietrzu.

W szkole nie będziemy organizować żadnych apeli i imprez, w których mieliby brać udział uczniowie z różnych klas.

1 września odbędą się zajęcia z wychowawcą w przydzielonych salach. Zapraszamy uczniów klas I-III na godzinę 9.00. Zajęcia potrwają do godziny 10.30.

Klasy starsze zapraszamy na godzinę 10.00 zajęcia dla tych klas skończą się o godzinie 11.30.

Uczniów klas I wraz z jednym z Rodziców (tylko jednym!) zapraszamy na sale gimnastyczne (godz. 9.00-10.30).

Listy klas I sp  i oddziałów przedszkolnych będą wywieszone na drzwiach głównych szkoły 28 sierpnia 2020  po godzinie 13-tej.

Informacje o dowożeniu i procedurę bezpieczeństwa zamieszczę w Librusie i na stronie szkoły niezwłocznie po otrzymaniu jej z Urzędu Gminy.

Głównym kanałem informacyjnym w szkole w roku szkolnym 2020/21 będzie dziennik elektroniczny. Jeżeli nie macie Państwo loginu (koniecznego do uzyskania dostępu) zawsze możecie się zwrócić do Pana Igora Dacewicza (naszego informatyka, telefon można uzyskać w sekretariacie) o jego wygenerowanie. Proszę o to zadbać. W Librusie zamieszczać będziemy ogłoszenia, wiadomości i będziemy komunikować się z Państwem indywidualnie (nauczyciele,  wychowawcy, pedagog itd.).

Serdecznie pozdrawiam Barbara Klimaszewska

 

 

 
.
Wpisany przez Barbara Klimaszewska   

Drodzy Absolwenci,

31 lipca 2020 odbieram z OKE Wasze zaświadczenia z egzaminu po klasie ósmej. W szkole będą one do odebrania najwcześniej w poniedziałek 3 sierpnia od godziny 10.00. Przygotujemy Wam również jedna kopię zaświadczenia poświadczoną za zgodność z oryginałem. Pozdrawiam, życzę  dostania się do swojej wymarzonej szkoły.

 
Warning: opendir(/autoinstalator/joomla/images/stories//wydarzenia/2020/65</p> <p> </p> <p>/wydarzenia/2020/64) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /autoinstalator/joomla/plugins/content/jwsig.php on line 100
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Wpisany przez Anna Borowska   

26 czerwca 2020 roku zakończył się rok szkolny 2019/2020. Rok niezapomniany, bo II semestr upłynął pod znakiem narodowej kwarantanny ze względu na COVID-19, zdalnego nauczania i lekcji online. Uroczystości końcoworoczne miały zdecydowanie skromniejszą oprawę niż zwykle. Obyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego. O godz. 8.30 klasy VIII otrzymały świadectwa ukończenia szkoły podstawowej z rąk wychowawców. Był to także czas wspomnień, wzruszeń… Bo to przecież ostatni dzień w tej szkole… Następnie o godz. 9.30, w obecności Wójta Gminy Juchnowiec Kościelny Krzysztofa Marcinowicza, Proboszcza Parafii pw. Świętej Trójcy ks. Dziekana Andrzeja Kondziora,  dyrekcji szkoły, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów klas VIII, odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą Prezydentowi Ryszardowi Kaczorowskiemu. Wójt Gminy wręczył także MEDALE WÓJTA GMINY JUCHNOWIEC KOŚCIELNY ZA WYBITNE WYNIKI W NAUCE najlepszym uczniom w naszej szkole. Otrzymali je: Miłosz Koszykowski – kl. Vc, Julita Matys – kl. VIIa, Zofia Lubecka – kl. IVa. Gratulujemy.

Po zakończonej uroczystości wszyscy mogli udać się na zasłużony odpoczynek. Uczniowie klas I - VII odbierali swoje świadectwa według określonego grafiku.

Udanych wakacji! Do zobaczenia 1 września.

 

{gallery}/wydarzenia/2020/65{/galllery}

 

{gallery}/wydarzenia/2020/64{/gallery}

 
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA”
Wpisany przez Agnieszka Słomińska, Justyna Zdziech   

W czasie zdalnego nauczania, w marcu 2020 r., biblioteka szkolna ogłosiła konkurs pt. „Moja ulubiona książka”. Był on skierowany do uczniów klas I – III naszej szkoły, których zadaniem było stworzenie ilustracji obrazującej ich ulubioną książkę. Prace konkursowe można było dostarczyć do końca czerwca 2020 r. do biblioteki szkolnej lub przesłać drogą elektroniczną.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Hanna Ramotowska, kl. II b,

II miejsce – Jan Śliwowski, kl. I a,

III miejsce – Natalia Bujnarowska, kl. II b.

Serdecznie gratulujemy laureatom. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone we wrześniu 2020 r.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 111