Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła Niepodległej

szkolaniepodleglej.jpg

Szkoła bez przemocy

szkolaBEZprzemocy.jpg

Szkoła współpracy

Szkola_Wspolpracy.jpg

Lepsza szkoła

logo_LS (2).jpg

Szkoła w ruchu

szkolawruchu.jpg

Miejsce odkrywania talentów

miejsce_odkrywania_talentow.jpg

Szkoła odkrywców talentów

Logowanie
Zespół Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym
Konkurs Szopki Bożego Narodzenia
Wpisany przez Jan Sagun   

17.12.2012r. nastąpiło w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową i gwiazdę kolędniczą. Spośród 15 szopek i 10 gwiazd jury w składzie:

  1. Ks. Dariusz Grelecki
  2. p. Małgorzata Jabłońska
  3. p. Iwona Dudzik
  4. p. Małgorzata Dakowicz
  5. p. Jan Sagun

przyznało następujące miejsca:

w kategorii szopka bożonarodzeniowa:

I miejsce – Rodzina Państwa Stasiewiczów
II miejsce – Dominika Skórak, kl. IV
III miejsce – Edyta Domaszuk, Sylwia Litwiejko i Monika Korzeniecka, kl. II gim.

w kategorii gwiazda kolędnicza:

I miejsce –Szymon Kuczyński i Bartłomiej Jastrzębski, kl. III gim.
II miejsce – Piotr Bieryło, kl. II gim.
III miejsce – Wojciech i Mateusz Sobolewscy oraz Dawid Badalian, kl. III gim.

Wręczenie nagród nastąpi podczas szkolnej Wigilii.

 
Przeterg nieograniczony
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na zakup wraz z dostawą sprzętu elektronicznego do Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym.

Załączniki do pobrania:

wyniki przetargu

 
KONKURS CZYTELNICZY „ CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ BEATY OSTROWICKIEJ?”
Wpisany przez Anna Kieczka   

 26 października 2012 r. odbył się szkolny etap konkursu czytelniczego dla klas V-VI „Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej?”. Uczestnicy tego konkursu musieli wcześniej przeczytać dwie książki Beaty Ostrowickiej, aby następnie odpowiedzieć pisemnie na 30 pytań sprawdzających znajomość ich treści.

    Zwycięzcami zostali:

1. Mateusz Piskorz z kl. VI b

2. Monika Brzezińska z kl. V b

3. Julia Grzywińska z kl. V a

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odbędzie się 9 listopada 2012 r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Konkurs został zorganizowany w ramach 3. edycji projektu „Podlaskie spotkania z pisarzami” przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Białymstoku.

 
Gimnazjalistki w finale wojewódzkim konkursu czytelniczego
Wpisany przez Marek Muszyński   

 W dniu 26.10.2012 r. w naszej bibliotece odbyły się eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu czytelniczego dla uczniów gimnazjum „Czy znasz twórczość Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk?”. Wzięło w nich udział 6 uczennic gimnazjum, które musiały uważnie przeczytać trzy powieści znanej autorki, a następnie napisać test ze znajomości jej twórczości. Największą ilość punktów zdobyły: Karolina Malinowska z kl. III C (29 pkt. na 30 możliwych do zdobycia), Katarzyna Wojszko z kl. II A (29 pkt.) i Beata Hryniewicz z kl. IIIa (28,5 pkt.). Te uczennice będą reprezentować juchnowieckie gimnazjum w finale wojewódzkim konkursu, który odbędzie się 9 listopada br. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

 
Przetarg nieograniczony
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na dostawę  artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej:

ZAŁĄCZNIKI: NR1, NR2, NR3, NR4, NR5, NR6, NR7, NR8, NR9, NR10, NR11, NR12,

NR13, NR14, NR15, NR16, NR17, NR18, NR19

 
Przetarg nieograniczony
Wpisany przez Administrator   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym na zakup wraz z dostawą środków dydaktycznych, materiałów, wyposażenia, sprzętu elektronicznego w ramach projektu Przyjazna szkoła

załączniki do pobrania:

NR1/ NR2/ NR3 / NR4 / NR5/ NR6/ NR7/ NR8 / NR9

wyjaśnienie do załącznika NR4 -SWIZ

wyniki przetargu na zakup wraz z dostawą środków dydaktycznych

 
Przetarg nieograniczony
Wpisany przez Beata Cylwik   

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do składania ofert w przetargu nieograniczonym.

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa własnym transportem w termoizolacyjnych pojemnikach obiadów dwudaniowych wraz z napojem dla uczniów Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym od 03.09.2012 r. do 30.11.2012 r.
-specyfikacja
załączniki:

| Nr 1 | Nr 2 | Nr 3 | Nr 4 | Nr 5 | Nr 6 | Nr 7 |

 
Biblioteczka rodziców

Biblioteka Zespołu Szkół im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Juchnowcu Górnym zaprasza do korzystania z  biblioteczki  rodziców
>>> pobierz >>>

 
I Mistrzostwa Polski Młodzików w sumo

Blisko 300 zawodników i zawodniczek z kraju (reprezentujący wiele dyscyplin sportów walki) wystartowało w I Mistrzostwach Polski Młodzików w sumo w Olsztynie w dniach 11-12.05.2012. Dobrze  zaprezentowali się tam również młodzi zawodnicy „Amatora” Juchnowiec, Na trzecim miejscu uplasowali się: Dawid Czaus waga 35 kg i Mateusz Trofimczuk w wadze 70 kg

 
Mistrzostwa Gminy w Scrabble

W sobotę, 21 kwietnia, odbyły się I Mistrzostwa Gminy Juchnowiec Kościelny w Scrabble dla uczniów klas VI szkół podstawowych i gimnazjów.

 
Razem z Ekoludkiem oszczędzamy wodę i energię

23 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Razem z Ekoludkiem oszczędzamy wodę i energię”. W konkursie brały udział dzieci z Zespołu Szkół w Kleosinie, z Przedszkola w Kleosinie oraz z Zespołu Szkół w Juchnowcu Górnym.

Klasy III pod kierunkiem pani Małgorzaty Dzitowskiej i pani Agnieszki Skarżyńskiej przygotowały część artystyczną o tematyce ekologicznej. Następnie pani dyrektor Barbara Klimaszewska w imieniu wójta gminy pana Krzysztofa Marcinowicza , wręczyła nagrody zwycięzcom. Atrakcyjne nagrody zostały ufundowane przez Urząd Gminy w Juchnowcu Kościelnym.

Agnieszka Skarżyńska, Małgorzata Dzitowska

 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 114 115 116 117 118 119 następna > ostatnia >>

Strona 118 z 119